POSAG

↩ Lista ubezpieczeń

POSAG

Informacje Ogólne

To program oszczędnościowo-ochronny, skierowany do rodziców, dziadków i wszelkich innych osób, które chcą zapewnić dziecku finansowe bezpieczeństwo.

Bezpieczne gromadzenie oszczędności

Przy zawieraniu umowy ubezpieczenia decydujesz, jaką kwotę ma dostać Twoje dziecko między 18 a 25 urodzinami. Może być ona większa niż w umowie, jeśli towarzystwu uda się wypracować wyższe niż przewidziane zyski.

Renta dla dziecka

W razie Twojej śmierci możemy zapewnić dziecku wypłatę miesięcznej renty w ustalonej przez Ciebie wysokości. Dzięki temu będziesz miał pewność, że będzie miało pieniądze, np. na zdobycie wykształcenia, nawet gdy Ciebie zabraknie.

Pieniądze w razie śmierci fundatora

Warta Posag gwarantuje, że w przypadku śmierci opiekuna, dziecko dostanie na koniec umowy ustaloną kwotę, bez względu na to, ile składek zostało opłaconych. W razie śmierci w nieszczęśliwym wypadku, może dodatkowo otrzymać określoną sumę ubezpieczenia.

Przejęcie opłacania składek

Opcja przejęcia opłacania składek w razie całkowitego inwalidztwa ubezpieczonego gwarantuje, że dziecko dostanie ustaloną przy zawieraniu umowy kwotę po osiągnięciu określonego w umowie wieku, nawet gdy nie będziesz mógł sam opłacać składek.

Oferta Ubezpieczenia

21 Firm !

Ubezpiecz życie

Wycena

Podobne produkty: