Pro Familia

↩ Lista ubezpieczeń

Pro Familia

Informacje ogólne

Ikona
Składka już od 70 zł miesięcznie
Ikona
Możliwość uzupełnienia ochrony aż o 22 umowy dodatkowe
Ikona
Możliwość uzupełnienia umowy o IKE i IKZE
Ikona
Dodatkowa suma ubezpieczenia od drugiej rocznicy polisy

Zastanawiałeś się kiedyś, jak zmieniłoby się życie Twoich najbliższych, gdyby nieoczekiwanie pogorszył się Twój lub ich stan zdrowia? 

Myślałeś o tym, jak zabezpieczyć swoich najbliższych na wypadek, gdyby nagle Ciebie zabrakło? Będą mieli odpowiednie wsparcie, jeśli dotknie ich nieszczęście? 
Dla wszystkich ludzi, którzy chcą chronić swoich najbliższych i spać spokojnie na myśl o przyszłości, Generali stworzyło specjalny produkt ochronny – ProFamilia.

ProFamilia to nie tylko podstawowe zabezpieczenie najbliższych w przypadku Twojej śmierci. To przede wszystkim możliwość elastycznego doboru zakresu ubezpieczenia oraz wpływu na kształt ochrony poprzez zmianę sumy ubezpieczenia w zależności od potrzeb i bieżącej sytuacji życiowej.

ProFamilia to plan zabezpieczenia Ciebie i rodziny, dzięki któremu zabezpieczysz siebie i swoich najbliższych także na przyszłość poprzez inwestowanie części składki w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe, a także możliwość dodatkowego oszczędzania na indywidualnych kontach emerytalnych IKE lub IKZE. 

Już dziś pomyśl o sobie i o tych, których kochasz. Wybierz najodpowiedniejszy dla Was zakres ochrony. Bo przecież nie chodzi tylko o Ciebie!

Główne zalety

  • możliwości wpływu na kształt ochrony poprzez zmianę sumy ubezpieczenia zależnie od potrzeb i bieżącej sytuacji życiowej
  • możliwość rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej aż o 22 umowy dodatkowe, w tym umowy dla Dzieci oraz produkty zabezpieczenia emerytalnego – IKE i IKZE
  • dodatkowa suma ubezpieczenia od drugiej rocznicy polisy
  • możliwość zmiany sumy ubezpieczenia w zależności od Twojej bieżącej sytuacji życiowej i Twoich potrzeb
  • możliwość zabezpieczenia przyszłości Twojej i najbliższych dzięki inwestowaniu części składki w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe

Zakres ubezpieczenia

Pakiet ochronny ProFamilia to przede wszystkim zabezpieczenie Twojego życia, a tym samym przyszłości Twojej Rodziny. Możesz dowolnie rozszerzyć jego zakres o bogaty wachlarz umów dodatkowych, w tym:

  • pakiet umów ochronnych dla Twojego Dziecka, obejmujący między innymi drugą opinię medyczną światowej klasy specjalistów czy poważną operację
  • ubezpieczenie na wypadek trwałego inwalidztwa spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem
  • ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania, a także częściowej i całkowitej niezdolności do pracy
  • ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu i poważnej operacji

Oferta Ubezpieczenia

21 Firm !

Ubezpiecz życie

Wycena

Podobne produkty: