Twoja Przyszłość

↩ Lista ubezpieczeń

Twoja Przyszłość

Informacje ogólne

Ubezpieczenie Warta Twoja Przyszłość przeznaczone jest dla osób, które planują przyszłość z troską o swoich najbliższych. Oferta jest idealnym połączeniem ochrony ubezpieczeniowej z możliwością inwestowania środków, a tym samym gromadzenia kapitału. Takie rozwiązanie zabezpieczy finansowo Twoich bliskich na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i pozwoli Ci odkładać środki na przyszłość.

Łatwy dostęp do zgromadzonych oszczędności

Masz już dosyć polis, z których nie możesz wyciągnąć ani grosza przez 10 czy 15 lat? W Warta Twoja Przyszłość możesz dokonać częściowej i całkowitej wypłaty zgromadzonych środków w dowolnym momencie.

Zakres dostosowany do Twoich potrzeb

Warta Twoja Przyszłość to idealne rozwiązanie dla osób, które myślą o zabezpieczeniu przyszłości swojej oraz najbliższych. Produkt daje możliwość swobodnego dopasowania poziomu ochrony i inwestycji.

Swoboda wyboru profilu inwestycyjnego

Warta Twoja Przyszłość to elastyczna forma oszczędzania. Wpłacane składki są regularnie inwestowane w Fundusze i Plany Inwestycyjne zgodnie z Twoimi wskazaniami.

Ubezpieczenie na wypadek choroby śmiertelnej

Podpisując umowę ubezpieczenia możesz zabezpieczyć się na wypadek poważnych kłopotów ze zdrowiem. Gwarantujemy Ci wypłatę w razie wystąpienia tzw. choroby śmiertelnej w okresie ubezpieczenia oraz przejęcie opłacania składek w przypadku trwałego całkowitego inwalidztwa.

Oferta Ubezpieczenia

21 Firm !

Ubezpiecz życie

Wycena