Z myślą o dziecku

↩ Lista ubezpieczeń

Z myślą o dziecku

Informacje ogólne

Ikona
Pewne pieniądze na start w dorosłość
Ikona
Comiesięczna renta w przypadku śmierci Ubezpieczonego
Ikona
Wsparcie powrotu do zdrowia dziecka
Ikona
Pieniądze dla dziecka niezdolnego do samodzielnej egzystencji

Jesteś przewidującym rodzicem, chcesz zapewnić środki na dobrą przyszłość Twojego dziecka i wiesz, że mogą zdarzyć się sytuacje, w których nie będziesz mógł zatroszczyć się o swoje dziecko, tak jakbyś tego chciał.

Dzięki ubezpieczeniu Generali, Twoje dziecko otrzyma pieniądze, za które zrealizuje swoje pierwsze dorosłe plany, nawet gdy Ciebie zabraknie lub nie będziesz w stanie pracować. A co jeśli Twoja pociecha zachoruje? Choroby i wypadki niestety nie omijają dzieci. Nie możemy zagwarantować, że Twój skarb zawsze będzie w pełni zdrowia, ale pomożemy Ci zapewnić pieniądze na powrót do zdrowia i leczenie.

Ubezpieczenie Generali, z myślą o dziecku może być również prezentem od troskliwych dziadków, rodziców chrzestnych lub innych osób, które chcą zadbać o przyszłość dziecka.

Sprawdź co Generali przygotowało specjalnie z myślą o dzieciach.

Główne zalety

  • Gwarantujemy wypłatę pieniędzy dla dziecka na realizację planów po osiągnięciu dorosłości. Sam ustal jaką kwotą chcesz je wesprzeć.
  • Zabezpieczenie finansowe - co miesiąc będziemy wypłacali rentę dla dziecka w przypadku Twojej śmierci.
  • Przejmiemy obowiązek opłacania składek gdy umrzesz albo będziesz całkowicie niezdolny do pracy.
  • Ubezpieczenie może zostać rozszerzone o kompleksową ochronę ubezpieczeniową zdrowia dziecka. Wypłacamy środki w razie poważnej choroby (m.in. nowotworu złośliwego, śpiączki, bakteryjnego zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych), zapewniamy dostęp do dodatkowej opinii lekarskiej, refundujemy koszty leczenia po nieszczęśliwym wypadku.

Zakres ubezpieczenia

  • Gwarantowana wypłata pieniędzy po osiągnięciu dorosłości przez dziecko.
  • Comiesięczna renta dla dziecka w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej.
  • Przejęcie opłacania składek w przypadku śmierci albo całkowitej niezdolności do pracy osoby ubezpieczonej. Niezależnie od tego co się stanie, dziecko otrzyma ustaloną wcześniej kwotę na start w dorosłość

Dodatkowo możesz rozszerzyć zakres ubezpieczenia o:

  • Ubezpieczenie na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku.
  • Pakiet dla dziecka, który zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową w tym: pieniądze na leczenie w sytuacji poważnej choroby lub wypadku, wypłatę za pobyt dziecka w szpitalu, poważną operację, dostęp do dodatkowej opinii lekarskiej u uznanych na świecie specjalistów, gdyby dziecko ciężko zachorowało, a także wsparcie finansowe w sytuacji niezdolności dziecka do samodzielnej egzystencji.
Czy warto zainteresować się ubezpieczeniem swoich dzieci?
Generali, z myślą o dziecku - zasady obliczania i wypłacania rent
Generali, z myślą o dzieciach - wsparcie powrotu do zdrowia

Oferta Ubezpieczenia

21 Firm !

Ubezpiecz życie

Wycena