З думкою про дитину
Головна сторінка » Страхування життя » З думкою про дитину

З думкою про дитину

Generali

Generali „З думкою про дитину” - Гарантія фінансового майбутнього вашої дитини

Ваша дитина - це найважливіше. Хоча ви не можете захистити її від усіх негараздів світу, ви можете дати їй фінансовий старт у доросле життя та підтримати, коли життя піднесе сюрпризи. Вклад „З думкою про дитину” від Generali поєднує в собі довгострокові заощадження та захист життя і здоров'я - це також чудовий подарунок від бабусь і дідусів або хрещених батьків. Ми допоможемо вам обрати суму та покриття, а всі формальності ви можете оформити дистанційно.

Ви - далекоглядні батьки, ви хочете забезпечити своїй дитині гарне майбутнє і знаєте, що можуть виникнути ситуації, коли ви не зможете піклуватися про неї так, як хотіли б.

Завдяки страховці Generali ваша дитина отримає гроші, з якими зможе реалізувати свої перші дорослі плани, навіть якщо ви зникнете або не зможете працювати. А якщо ваша дитина захворіє? Хвороби та нещасні випадки, на жаль, не оминають дітей. Ми не можемо гарантувати, що ваш скарб завжди буде повністю здоровим, але ми можемо допомогти забезпечити гроші на відновлення та лікування.

Страхування „З турботою про дитину” від Generali також може бути подарунком від дбайливих бабусь і дідусів, хрещених батьків або інших людей, які хочуть подбати про майбутнє дитини. Перевірте, що Generali підготувала спеціально для дітей.

Забезпечте гроші для початку роботи

Забезпечені гроші для початку дорослого життя

Щомісячна пенсія

Щомісячна пенсія в разі смерті застрахованої особи

Підтримка здоров'я дітей

Підтримка одужання дитини

Непрацездатність

Гроші на дитину, яка не може жити самостійно

Основні переваги

  • Стартовий капітал: ми гарантуємо виплачувати вашій дитині гроші на реалізацію її планів, коли вона досягне повноліття. Визначте для себе, наскільки ви хочете її підтримувати.
  • Фінансова безпека: Ми будемо щомісяця виплачувати пенсію вашій дитині в разі вашої смерті.
  • Приймання внесків: ми візьмемо на себе зобов'язання сплачувати внески, коли ви помрете або станете повністю непрацездатними.
  • Охорона здоров'я дітей: Страховку можна розширити, включивши в неї комплексне покриття здоров'я вашої дитини. Ми здійснюємо виплати в разі серйозного захворювання (включаючи злоякісну пухлину, кому, бактеріальний менінгіт), забезпечуємо доступ до додаткової медичної консультації та відшкодовуємо витрати на лікування після нещасного випадку.

Страхове покриття „З турботою про дитину” від Generali

Продукт поєднує в собі захист життя та накопичення капіталу для вашої дитини. Нижче наведено детальний перелік переваг - для більш детальної інформації дивіться Умови та положення продукту.

Базовий асортимент

  • Гарантована виплата грошей коли ваша дитина досягне повноліття. Визначте для себе, наскільки ви хочете підтримати початок дорослого життя - на навчання в університеті, отримання водійських прав, внесок на депозит або перший інструмент для роботи.
  • Щомісячна пенсія на дитину у разі смерті застрахованої особи - у розмірі 2% страхової суми до кінця строку дії договору.
  • Переймаємо на себе сплату внесків у разі смерті або повної втрати працездатності застрахованої особи. Незалежно від того, що станеться, дитина отримає заздалегідь визначену суму для початку дорослого життя.

Крім того, ви можете розширити страхове покриття:

Розширення (за бажанням)

  • Смерть від СЗ: страхування від нещасного випадку.
  • Дитячий пакет - комплексне страхове покриття, що включає: гроші на лікування в разі серйозної хвороби або нещасного випадку, оплату перебування дитини в лікарні, серйозну операцію, доступ до додаткового медичного висновку від міжнародно визнаних фахівців, якщо дитина серйозно захворіє, а також фінансову підтримку, якщо дитина стане недієздатною.
  • Важка хвороба дитини: виплата при діагностуванні злоякісної пухлини, коми, бактеріального менінгіту та інших важких захворювань.
  • Перебування дитини в лікарні: допомога за кожен день госпіталізації дитини.
  • Серйозна операція для дитини: виплата, якщо дитині зроблять серйозну операцію.
  • Додатковий медичний висновок: можливість отримати додатковий медичний висновок щодо діагнозу, стану та лікування дитини від всесвітньо визнаних фахівців.
  • Дитяча травма: виплата за перелом, вивих або розтягнення зв'язок - навіть без постійної травми.
  • Відшкодування медичних витрат: відшкодування медичних витрат внаслідок нещасного випадку з дитиною.
  • Нездатність дитини до самостійного життя: одноразова фінансова допомога, коли дитина втрачає можливість жити самостійно.

Внесок та витрати

Розмір страхового внеску визначається в індивідуальному порядку - він залежить, серед іншого, від обраної страхової суми, терміну дії договору та обсягу захисту. Оплатити поліс можна дистанційно через PayU або BLIK. З детальною інформацією про витрати та збори можна ознайомитися в страхових документах, які надаються перед укладенням договору.

Як укласти договір дистанційно

  • Зверніться до консультанта Полісаріуму або зателефонуйте: 325 325 325.
  • Радник проведе аналіз потреб і підготує індивідуальну пропозицію.
  • Після схвалення ви отримаєте заявку та документи на електронну пошту або SMS.
  • Сплачуйте зручно онлайн: PayU або BLIK - і все готово.

Як повідомити про інцидент

У Generali подати заявку на страхування швидко і просто. Оберіть найзручнішу для вас форму.

  • Онлайн: заповніть форму „Повідомити про збиток” на сайті Generali.
  • Телефоном: зв'яжіться з експертами за номером 913 913 913.

Найпоширеніші виключення відповідальності

Нижче наведені типові приклади винятків з Правил та умов страхування цього виду продукту. Точне та обов'язкове для виконання формулювання завжди можна знайти в страхових документах Generali, що надаються перед укладанням договору.

  • Дії всупереч закону або спроба самогубства/самогубства.
  • Перебувати під впливом алкоголю, інтоксикантів або психотропних препаратів.
  • Заняття спортом з підвищеним ризиком або участь у змаганнях/перегонах без відповідних застережень.
  • Керування транспортним засобом або експлуатація машини без необхідного дозволу, якщо це вплинуло на інцидент.
  • Вроджені захворювання та дефекти, хронічні або психічні захворювання - якщо ТЗ передбачають виключення.
  • Бійки та побої (за винятком необхідної оборони) і навмисні дії.

Фільми про страхування „З думкою про дитину”

Чи варто цікавитися страхуванням своїх дітей?

Generali, з думкою про дитину - правила нарахування та виплати ануїтетів

Generali, з думкою про дітей - підтримка при одужанні

Часті запитання про „З думкою про дитину”

Договір можна укласти з дня народження дитини до дня, що передує її 16-річчю. Період страхування становить від 5 до 25 років, а закінчення дії договору припадає приблизно на повноліття дитини - згідно з продуктовими документами Generali.

Гарантована сума виплачується в кінці періоду страхування. Цей період обирається страхувальником і зазвичай становить від 5 до 25 років, щоб виплата була здійснена дитині в ключовий момент її вступу до дорослого життя - наприклад, для вступу до університету, отримання водійського посвідчення або депозиту на житло.

Дитина отримує щомісячний ануїтет у розмірі 2% від страхової суми до кінця терміну дії договору. При цьому Generali перебирає на себе зобов'язання зі сплати страхових внесків - договір продовжує діяти без змін. Наприкінці періоду страхування також буде виплачено стартовий капітал.

Так, розширення включає медичний пакет, що покриває, серед іншого, серйозні захворювання (злоякісне новоутворення, кома, бактеріальний менінгіт), госпіталізацію, великі операції, додатковий медичний висновок, травми (переломи, вивихи) та відшкодування медичних витрат після СЗ.

Так - страхувальник не обов'язково повинен бути батьком дитини. „З думкою про дитину” - популярний подарунок від бабусь і дідусів або хресних батьків. Особа, яка укладає договір, сплачує внески, а дитина є страхувальником і одержувачем виплати в кінці терміну дії договору.

Ні. „З турботою про дитину” - це насамперед страхування життя з накопичувальним елементом - воно не передбачає комплексного захисту від нещасних випадків та хвороб (NNW). Воно може бути цінним доповненням до шкільного страхування від нещасних випадків, але не замінює його.

Найзручніше зробити це онлайн, заповнивши форму „Повідомити про збиток” на сайті Generali. Крім того, ви можете зателефонувати експертам за номером 913 913 913, і страховий консультант допоможе вам протягом усього процесу врегулювання.

Чому варто обрати поліс „З думкою про дитину” від Generali?

Generali „З думкою про дитину” - це практичне поєднання довгострокових заощаджень та захисту. Він надає сім'ї реальну фінансову підтримку у випадку серйозної хвороби дитини, а в найскладніших ситуаціях гарантує безперервність плану завдяки прийняттю на себе страхових внесків та пенсії для дитини. На початку дорослого життя молодій людині надаються кошти, які можуть допомогти профінансувати навчання в школі, отримання водійських прав, внесок в акціонерний капітал або першу одиницю обладнання для роботи. Страхувальником може бути не лише один з батьків - це також ідеальний подарунок від бабусь і дідусів або хресних для майбутнього онука.

Зверніться до консультанта Полісаріуму, щоб підібрати суму виплат і покриття відповідно до потреб вашої родини.